Predseda parlamentu SR jazdí s NH 3030

Mazlík New Holland 3030 od spoločnosti BISO Schrattenecker s.r.o. Banská Bystrica

odeslat přátelům
autor: Václav Štursa ml.
publikováno: 17.2.2015

Na Slovensku pred nedávnom odštartovala mediálna kampaň na tanečnú súťaž School Dance. V mediálnej kampani v jednom z hlavných spotov účinkuje aj predseda Národnej Rady Slovenskej republiky pán Peter Pelegrini so svojim „miláčikom“ traktorom New Holland 3030, ktorý kúpil v dcembri roku 2012 práve v našej spoločnosti BISO Schrattenecker s.r.o. v stredisku Banská Bystrica.

Pánovi Pelegrinimu prirástol „náš“ traktor až tak k srdcu, že ho prezentuje ako svojho domáceho miláčika, s ktorým trávi svoj voľný čas a preto si ho vybral aj do reklamného spotu súťaže School dance.

Pánovi Pelegrinimu prajeme veľa úspešných rozhodnutí v Národnej rade a hlavne veľa šťastných kilometrov a odpracovaných motohodín na traktore od našej spoločnosti.

 

Video 

 


<< späť

 

Kontakt

BISO SCHRATTENECKER s.r.o.

stredisko Rohovce, Rohovce 290,
SK - 930 30 Rohovce,
Slovak republic.

telefon: +421 910 945 005
email: kurtiova@biso.sk

www.bisorohovce.sk

Značky, ktoré ponúkame BISO Kubota New Holland Case IH Steyr Maschio Gaspardo VIGOLO Kverneland WEAVING STRAUTMANN BARGAM WTC Písečná VAIA STOLL Olimac CIMA Antonio Carraro GOLDONI LaCruz Freilauber Agrofer Spapperi UV Boosting AGROSE KAYHAN SMS Rokycany Sukov CAST Celikel WRAG PELLENC Krone McConnel